Nový článek.

1. april 2012 at 15:09 | Ká• |  DIARY
Ano, ano.. Opět se ohlásila a přihlásila sem, do blogu. Že mi to trvalo, hold nemám jen blog a počítač, ale i školu apod. Pátek na sobotu sem trávila u kamarádky v Letňanech. Byla noc s Andersénem, jestli někdo ve škole máte taky, tak víte o co jde.

Pohovořili jsme se známou osobností, minulý rok Míša Kuklová* a tento rok to měl být pan Svěrák, ale prej to odřek, tak jsme se 'museli spokojit' s panem režisérem Troškou*. Já ulovila i autogram a byla spokojena.. Jelikož nejsem moc fotogenická tak sem se s ním nevyfotila.. A potom byl úžasný průvod v maskách / je to v ironii/.. Pršelo a mě díky tomu bolí v krku.
Má to být o tom, že se ve škole nakonec přespí, ale od nás z devítek tam spát a samotný se mi nechtělo, ale zbyla na nás diskotéka, kterou jsme měli udělat malým školákům druhého stupně a myslím, že se naprosto povedla.. Inu, kdybych to měla všechno vypisovat, nechce se mi :))

Druhý den v sobotu jsem šla s rodiči na ' The rock opera: Hamlet'. Jedna báseň, až na některé scény se mi to líbilo.. Byl to muzikál a nesměla chybět Marta Jandová, Josef Vojtek,.... A zarezervovali jsme si lístky na Partičku...

To je krátké shrnutí.. Krásný zbytek neděle vám přeje

Ká*

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama