May 2012

On weheartit.com

31. may 2012 at 14:18 | Ká• |  OTHER
Ahojte čurbesové ;)
Chtěla bych se Vás zeptat, vlastní- li někdo z vás profil na We heart it.. Já ano, tak pokud by někdo chtěl, může si mě přidat:


FOLLOW ME!


CLOAKROOM

29. may 2012 at 8:09 | Ká• |  GALLERY
4bc951c66475c84e610a1b7550dcaa17_large

Mezi námi: No řekněte, kdo by aspoň jednu z nich nechtěl..
Kterou?
Já asi všechny. I když ta poslední je jen designově zajímavá..


Kdo má nejlepší kamarádku, pochopí to.

29. may 2012 at 7:58 | Ká• |  DIARY
To jsou horka, co? I když už včera takové nebylo..
Omluva je na mé straně Sirové a Lady. O víkendu se ke mně složila má nejlepší kamarádka a musím říct, že jak jinak, než legendární!.
Kdo má, tak pochopí, takhle sem se dlouho nezasmála, zase... Vrátila sem se do svých cca pěti let, kdy sem zbožňovala nejlepší muzikál roku 2001- Rebelové. Ano, snad deset let jsem je neviděla. Ano, deset let.

Jinak, mého bratra postihla zvláštní choroba jménem chřipka. Já sem si to taky chtěla vyzkoušet. Takže včera večer oK, ale kolem osmé to začalo.. Teď ležím, a všechno mě bolí..

Snad si to užíváte líp něž já.
Ká*

K čemu spory?

21. may 2012 at 20:30 | Ká• |  DIARY
K čemu spory, a jaké spory? ČR a SR!
Příde mi to naprosto zbytečné.. Chápu, od té doby, co sme obhájily titul Mistři světa najednou všichni počítají s tím samým každý rok. Ale vždyť lidi, pochopte, sestava se změnila, a taková, s jakou sme vyhráli už nebude. Navíc, když už Jágr nechtěl hrát?!
Shrnu to: Je mi líto, že sme prohrály, ale Slovákům to přeju!!
Víc bych to mezi národy nehrotila, ale u některých lidí to chápu.
Vždyť když sme my vyhráli nad Slováky, bylo to to samé, z druhé strany, a že mě někdo zve FB do skupin ' Češi jsou lepší než Slováci', nebo ' Odveta pro Slovensko'. Víte co mi můžete...

Toť celkové shrnutí a blahopřeju!!
Ká*

Je ST-legoman nemoc?

20. may 2012 at 13:59 | Ká• |  WHAT YOU THINK ABOUT

Téma mě napadlo, jak sleduji mého bratra. Úplného Leho Star Wars maniaka.
Nedávno film oslavil výročí a do kin se vrací od začátku, jakožto ve 3D. Všichni tzv. starvorsáci už na něm byli.

Můj bráška nesměl chybět. Je mu teprve 11, ale už umí mluvit jejich různými jazyky, má na stěnu mapu galaxie se všemi planetami a vyzná se. Hraje i hru lego Star Wars. Nenadarmo je to kultovní film.
Začalo to, když viděl poprvé první díl ST. Pak objevil i různá lega. A chce další a další. Dokáže prosedět hodiny na You Tube a sledovat desetiminutová videa jak někdo ukazuje svoje lego a já to nechápu. Star Wars se mi taky líbí, ale v takové míře, jako u některých lidí už mi to přijde i na palici.:))
Když se blíží narozeni, anebo Vánoce, odpověď na dotaz, co chceš za dárek.: ,, Hm, já nevim, ale hrozně moc bych chtěl Hvězdu Smrti, anebo křižník republiky."
Dámy a pánové, u 11 kluka by to jeden nečekal. Ale snad. Všechno ho jednou omrzelo, tak snad i tohle. Neříkám, že to přestane sledovat úplně, ale snad se jeho nadšení trochu zmírní.

A hádejte co chce k narozeninám? :D

Ká*


Ká.. Always sober.

18. may 2012 at 16:51 | Ká•
Proč vlastně Ká? Je to moje začáteční písmeno jména a jiná přezdívka jako PišQůtek se mi moc nezdá. Jmenuji se Karolína, dosti zvláštní jméno, když si ho řeknete nahlas a popřemýšlíte o něm. Kamarádi a rodiče s bráchou mi říkaji Kájo, ale na tom nesejde, nesnáším oslovení Karolko, Karolínko, Karu a další, rádoby zdroněliny mého jména. Jen tak, prostě Kájo. Kája.
Narodila sem se v Neratovicích, proslulém měste svou chemickou továrnou ale v té době dostačující nemocnicí a porodnicí. Psal se rok 1996. Od mala sem žila v Praze, ze začátku na Lužinách. Když sem oslavila své první narozky naši si koupily byt v Letňanech. Krásné období bezstarostných žvatlanic a neřešením mých myšlenek poletujících v hlavě. Celkem rychle sem se rozpovídala a naučila se si cucat palec. Já si ale nic víc nepamatuju. Kdo asi taky jo, že.. Jen z vyprávěnívím, že sem měla dosti záhadných slov, kterým se nedařilo přijít na původ, ale věděli co to znamená, z příkladu: ,, pipita- veverka; titimi- peníze". Ale mé první slovoslabika bylo ' tata'.
K mým čtyřem rokům života přibylo něco dalšího a to můj sourozenec. Bráška začínajícím písmenem K. Oa máme iniciály K. K. Kvůli němu sem nějak moc nechodila do školky, protože sem s ním chtěla být doma.
1. září 2002/03 sem porvé vkročila do školy a měla sem nejlepší kamarádku S.A. Trávila s ní pomalu všechen čas venku na bruslích a poprvé se zamilovala do J.K. yl to můj nejlepší kamarád a pak i první láska. Nyní už dokončuji povinné devítileté studium a s J.K. už se moc nevídám, ve čtvrté třídě totiž odkráčel na gyml a s S.A. už taky nekamarádím. Někteří lidé vás totiž v životě vážně překvapí a pak už s nimi nechcete mít nic společného. Po hádce cca na začátku osmé třídy / S.A. se rozpovídala a já na čas byla sama. Umíte si to přestavit?/ do mého života vstoupily L.Š. hlavně M.K.. L.Š. se po čase změnila a začala řešit věci, do kterých jí nic nebylo. Kamrádství s ní skončilo, ale M.K. je tu stále pro mě!
Pak sem se přestěhovala do Tišic. Vesnice která dosti obyvatel. Dnes tu bydlím druhým rokem.
Svět se pro mě lepšil a já si našla nové kamarádky a kamarády: P.D., A.K., V.B., N.N., B.Š., V.M., I.A., R.N., K.P....
Moji opravdový přátelé. Díky nim sem se začlala cítit prima a získala trochu tzv. bodů oblíbenosti. Hlavně i má bývalá nej kamarádka se se mnou snažila zlepšit si vztah, a už sme spolu v pohodě. M.K. ale nikdo nahrazovat nebude..
V lednu sem prožila opravdový stres a dostala se na uměleckou školu. Už se tam moc těším protože je to šance. Šance na nový začátek a ten chtějí jednou v životě všichni a střední je nová šance, ale taky poslední, kdy to zkusit.

O mně konkrétně:
Od pěti let sem tancovala ve folklórním souboru Kytice. Hraju již šestým rokem na příčnou flétnu. Kreslení se věnuju. Odjakživa ale na výtvarnou výchovu do ZUŠky chodím druhý rok. Když se nudím tak jdu fotit, číst, anebo na ten počítač.
Mám ráda přátelé a rodinu, jsem úchylná na svého plyšáka tzv. Kuřátko. Kdybych měla jet na pustej ostrov zabalim si čokošku, protože.. Nejde říct proč. Snad každý by to udělal. Ráda poslouchám hudbu, mezi oblíbené patří Charlie Straight / miluju je, nedávno sem byla v Akropoli na jejich koncertě 16.05./ a Green Day / taky sem jim byla na koncertě/.
Miluju ovocný džusy a muffiny- čokoládový. Líbí se mi anglickej styl. Miluju Londýn, Paříž! V obou sem byla. Jednou bych tam někde chtěla pobývat proto se ráda učím anglicky a chystám se francouzsky a španělsky.
Chtěla bych kluka, takže kdybyste o někom věděli, dejte vědět ;) Chtěla bych se zamilovat a s tím dotyčným chodit... Sen každé z nás.

Děkuju těm, co si to přečetli aspoň ste se o mně něco dozvěděli.
Ká* alias Kája K.

Jsem táák unavená, mazlíčci!, a Babička..

13. may 2012 at 15:50 | Ká• |  DIARY

Po nekonečném víkendu u babičky jsem vysílená až na morek kostí.
Někde u někoho na blogu, myslím že u Sim, sem četla, že se jí ka babičce moc nechce. Jo děvče, to sme na tom stejně, nic moc tam není dělat ://
Ale svojí babičku mám nadevše ráda!!

Konečně sem si pořídila Mazlíčky do the sims 3! Je to bájo, nejvíc doporučuju!
Moje babička chrápe a jelikož sem s ní spala v jedné manželské posteli, víte asi jak to dopadlo.. Mám takový kruhy pod očima, a vždycky, když sem zamlaskala / osvědčená metoda, na babičku to funguje aspoň tak 30 vteřin!/, se probudila a řekla: ' Ale vžyť já vůbec nespim!' Což mě odrovnala ve čtyři hodiny ráno jsem se naštvala zacpala uši a vlezla pod peřinu.
Ale moje ukazováky tu sílenou křeč, jak sem si jimi zacpávala ty uši nemohly vydržet. Proto sem se v půl šesté sebrala a šla si pustit telkua číst!
Nepřeju, ale má to ponaučení.
Příště, jen se špunty do uší!!

Zdar,
Ká*

Žlůůváá! Podívej!.

9. may 2012 at 19:43 | Ká• |  LAST DESIGNES

Anoo ženy a mužové. Dokopala sem se udělat ještě letňejší design a nýbrž už prázdninový, ale tak dlouho tu nebude. Tak moc spokojená s ním zas nejsem.
Tak pište, jak se vám líbí a já letím pryč!.

Ká*

Takové sračičky:

8. may 2012 at 8:00 | Ká• |  OTHER
... aneb co jsem vyhrabala ze starého diáře, když sem ještě ujížděla na Bravíčku, atd. ...

417656_375799289105868_231899236829208_1391860_621252593_n_large

OSM VĚCÍ, CO SE DAJÍ DĚLAT VE VÝTAHU, KDYŽ SE NUDÍŠ:
1 Bez přerušení si broukej pár taktů svojí oblíbené písničky
2 Řekni 'DING' pokaždé, když výtah mine patro
3 Stůj proti panelu s tlačítky
4 Zeptej se svých ,, spojezdců", zda za nich můžeš zmáčknout tlačítka
5 Upřeně sleduj jednoho cestujícího a pak zvolej: Ty jsi jeden z nich!!
6 Otevři tašku, nebo kabelku, ale jenom trochu a pak se zeptej: Máš tam dost vzduchu?
7 Stůj namáčknutá/ý v rohu výtahu čelem ke stěně
8 Až bude ve výtahu úplné ticho zeptej se: To zvoní váš telefon?

FLORAL PRINT

7. may 2012 at 17:03 | Ká• |  FASHION
Letos se květinový potisk vrací. Minulý rok byl hitem, letos se objevuje hlavně na legínách a šatech, sukní.
Všechny možné obchody ti nabídnou všechny možné věcičky s tím!
Mě osobně se květinové věcičky ohromně líbí!! Moc ráda bych takové legíny. Sukni už mám, ale dvě přeciž nevadí!
A co vy?

Floral Print Strapless Dress From Flea Market, Pearl Necklace From Diva, Folksy Cardigan From Just Jeans, Trinket Necklace From Diva
Větší ochutnávka v celém článku!

Nesmutni už!.

7. may 2012 at 16:46 | Ká• |  DIARY
Tumblr_m1nz1zrnmc1qgryf8o1_500_large
Má milá zlatíčka, má vás cenu zatěžovat tím, co se mi stalo?.
Nevím, ale popřemýšlím, ale stálo by to za odpověď, když sem se psaní blogu vyhýbala a na affs se vyprdla :/ / pfuufh!/

Pro vás jsem skutečná, nebo jen smyšlená?
Proč mě nemůže nikdo poznat takovou, jaká opravdu jsem?
Možná proto, že taková být ani nedokážu.., ale co to plácám důvod je ten že si můj pes udělal něco s nohou.
Hloupý důvod zdá se ti, proč sem se na blog vysr***? Mě ne, ono zkus si svýho psa vidět, jak mu do nohy kouše jinej a ještě aby tě dotyčný paníček seřval.. Moje Andulka / pesánek/ je hloupá, že k němu lezla, kdyby nebyla tak uštěkaná, ale teď mi jí je líto. Má to do živýho, momentálně rozštěpený a stav se nelpší.
Zítra voláme veterináři jestli jí můžemem dát něco proti bolesti, protože kňučí.


A teď to víte! Co na tom že sem tu nebyla :)
S nadějí,

Ká*