Ká.. Always sober.

18. may 2012 at 16:51 | Ká•
Proč vlastně Ká? Je to moje začáteční písmeno jména a jiná přezdívka jako PišQůtek se mi moc nezdá. Jmenuji se Karolína, dosti zvláštní jméno, když si ho řeknete nahlas a popřemýšlíte o něm. Kamarádi a rodiče s bráchou mi říkaji Kájo, ale na tom nesejde, nesnáším oslovení Karolko, Karolínko, Karu a další, rádoby zdroněliny mého jména. Jen tak, prostě Kájo. Kája.
Narodila sem se v Neratovicích, proslulém měste svou chemickou továrnou ale v té době dostačující nemocnicí a porodnicí. Psal se rok 1996. Od mala sem žila v Praze, ze začátku na Lužinách. Když sem oslavila své první narozky naši si koupily byt v Letňanech. Krásné období bezstarostných žvatlanic a neřešením mých myšlenek poletujících v hlavě. Celkem rychle sem se rozpovídala a naučila se si cucat palec. Já si ale nic víc nepamatuju. Kdo asi taky jo, že.. Jen z vyprávěnívím, že sem měla dosti záhadných slov, kterým se nedařilo přijít na původ, ale věděli co to znamená, z příkladu: ,, pipita- veverka; titimi- peníze". Ale mé první slovoslabika bylo ' tata'.
K mým čtyřem rokům života přibylo něco dalšího a to můj sourozenec. Bráška začínajícím písmenem K. Oa máme iniciály K. K. Kvůli němu sem nějak moc nechodila do školky, protože sem s ním chtěla být doma.
1. září 2002/03 sem porvé vkročila do školy a měla sem nejlepší kamarádku S.A. Trávila s ní pomalu všechen čas venku na bruslích a poprvé se zamilovala do J.K. yl to můj nejlepší kamarád a pak i první láska. Nyní už dokončuji povinné devítileté studium a s J.K. už se moc nevídám, ve čtvrté třídě totiž odkráčel na gyml a s S.A. už taky nekamarádím. Někteří lidé vás totiž v životě vážně překvapí a pak už s nimi nechcete mít nic společného. Po hádce cca na začátku osmé třídy / S.A. se rozpovídala a já na čas byla sama. Umíte si to přestavit?/ do mého života vstoupily L.Š. hlavně M.K.. L.Š. se po čase změnila a začala řešit věci, do kterých jí nic nebylo. Kamrádství s ní skončilo, ale M.K. je tu stále pro mě!
Pak sem se přestěhovala do Tišic. Vesnice která dosti obyvatel. Dnes tu bydlím druhým rokem.
Svět se pro mě lepšil a já si našla nové kamarádky a kamarády: P.D., A.K., V.B., N.N., B.Š., V.M., I.A., R.N., K.P....
Moji opravdový přátelé. Díky nim sem se začlala cítit prima a získala trochu tzv. bodů oblíbenosti. Hlavně i má bývalá nej kamarádka se se mnou snažila zlepšit si vztah, a už sme spolu v pohodě. M.K. ale nikdo nahrazovat nebude..
V lednu sem prožila opravdový stres a dostala se na uměleckou školu. Už se tam moc těším protože je to šance. Šance na nový začátek a ten chtějí jednou v životě všichni a střední je nová šance, ale taky poslední, kdy to zkusit.

O mně konkrétně:
Od pěti let sem tancovala ve folklórním souboru Kytice. Hraju již šestým rokem na příčnou flétnu. Kreslení se věnuju. Odjakživa ale na výtvarnou výchovu do ZUŠky chodím druhý rok. Když se nudím tak jdu fotit, číst, anebo na ten počítač.
Mám ráda přátelé a rodinu, jsem úchylná na svého plyšáka tzv. Kuřátko. Kdybych měla jet na pustej ostrov zabalim si čokošku, protože.. Nejde říct proč. Snad každý by to udělal. Ráda poslouchám hudbu, mezi oblíbené patří Charlie Straight / miluju je, nedávno sem byla v Akropoli na jejich koncertě 16.05./ a Green Day / taky sem jim byla na koncertě/.
Miluju ovocný džusy a muffiny- čokoládový. Líbí se mi anglickej styl. Miluju Londýn, Paříž! V obou sem byla. Jednou bych tam někde chtěla pobývat proto se ráda učím anglicky a chystám se francouzsky a španělsky.
Chtěla bych kluka, takže kdybyste o někom věděli, dejte vědět ;) Chtěla bych se zamilovat a s tím dotyčným chodit... Sen každé z nás.

Děkuju těm, co si to přečetli aspoň ste se o mně něco dozvěděli.
Ká* alias Kája K.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama