Designes.

23. june 2012 at 14:18 | Ká• |  LAST DESIGNES

1.
Abych řekla pravdu, s tímto prvním designem blogu sem byla opravdu spokojená. Akorát byl celkem tmavý, ale ty okraje se mi celkem povedli. Takže hodnotím:
8/10

2.
Lidi, tak takhle dlouho sem se s žádným ldesignem ještě nepatlala. Vypadá jednoduše, ale dali mi zabrat ty okraje stránky. Představa o něm, byla trochu jiná, ale co:
9,5/10

3.
Tento design byl inspirovaný reklamou na seven days double. Ta písnička mi hrála celou výrobu designu v hlavě. Pokud je někdo detailista, mohl si všimnout průhledného textu: i love coconuts, haha. Samotný design? Poprvé sem dělala křivky a myslím, že se mi celkem povedl. Ale není to ono:
9/10

4.
Další je vyměněný. Momentálně jsem vyrobila zase jiný. Ten co byl doposud se mi moc nelíbil. Byla to spíš rychlá patlanice. Ale použít sem ho chtěla kvůli tomu slonovi.. Měl ho nahradit úplně jiný a to dva nakonec se však stalo, tak jak se stalo. Bohužel si dávám:
6,5/10

5.
Kliknutím můžeš zvětšit :)
No, co k němu říct. Ani už nevím, to je problém věcí když je nedělám hned :// Ale celekově se mi líbí, možná kromě té části s písmem, je taková rozpatlaná :)
8/10


6.
kliknutím si obrázek zvětš
Tak to teda nevim. Moc, spíš vůbec se mi nelíbí! Působí na mě lacině. Jasně, někdy jemíň víc, ale tohle ne. Je takový moc divný :)
6/10

7.
Jooo! Po dlouhé době sem byla s něčím spokojená :D Mě se líbí, je decentní a skrásnou Keirou *_* :DD
Dám si za svojí spokojenost dokonce:
10/10
zvětši si to kliknutím

8.
Poslední design vytvořený v roce skázy 2012.!
8/10
klik a zvětš! :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama