Kamarádi: 'Hojj'

13. june 2012 at 20:20 | Ká• |  DIARY
Šarapnůj dáwn!
Sem se ochočila nakráčit na noťas a popsat vám, ce se dělo.., nu tedy, byla oslava. Stala sem se o rok starší, i když na to nevypadám, je mi šstnáct :))
V sobotu ta rodinná, nijakou jinou neplánuji, podle mě to nemá smysl. Včera mi doopravdicky bylo šestnáct a myslím, ve filmech vždy dělávají ty parádní 16ctnové party, kde už neni jediná holka panna a všichni už sexovali a pili alkohol a nikdo nezkoušel mařeno. Ale to se snad děje jen ve filmech, ne??

267817_237213836297536_7067604_n_large

No, to je důvod, navíc, dnes sme psali asi čtyři písemky a zítra další. Nehňapu učitelé. Co si asi myslí??
KAMARÁDI, žádám o pomoc!!
Pitřebuju vědět, jak mám dát na blog animaci z počítače, nešel mi totiž uveřejnit článek s nimi! Zkopírováním z jiné stránky nebyl problém, ale já bych potřebovala z počítače, Chtěla bych se vám pochlubit ://D

Tumblr_m5kg6fzdmy1qdp8q6o1_500_large

No, tak to je asi vše, no.. Na víkend odjíždím k nejlepší kamarádce, v pondělí jí bude patnáct. Dobrý, ne? Bráchovi je pozítří dvanáct a jedný další kámošce hned po něm taky patnáct! Schoda náhod- všichni blíženci ;))

Tak si to užijte, přidám asi něco přednastaveného, do rubrik, které nejsou moc zaplněné..
Ká*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sim. Sim. | Web | 14. june 2012 at 19:07 | React

Ja animácie dávam normálne do galérie a tak do článku ... A na diplom a avatar? Nechám to na tebe :) Daj tam, čo len chceš :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama