Den 1 - 10 věcí, které by sem v tuto chvíli chtěla říct 10ti různým lidem

6. september 2012 at 19:00 | Ká•
přednastaveno

1 mamka: "Víš maminko, vím že tě štvu a rozčiluju. Mrzí mě to, že se tak hádáme, ale když mě někdy tvoje rozhodnutí přijdou taková sebestředná, aby se všechno hodilo tobě. Proto občas tak křičím. Naopak vím, že ty oceníš i něco malého, co dokážu a za to ti děkuju! Děkuju ti za to, jak se mě zastaneš před kýmkoliv, když víš, že je to moje právo. Děkuju ti, za tvoji podporu!! Mám tě ráda!!♥"

2 taťka: "Dokaž mě prosím ocenit, když udělám něco, co si chtěl. Každý máme své chyby, ale i ty! :) Děkuju, že seš občas i na mé straně při hádkách!. Toho si vážim a sem za to moc ráda. Ale pochop, že nejsem inetelektuální dítě, jako si byl nejspíš ty... ♥"

3 M.: "Děkuju ti! Miluju tě, jako kámošku samozřejmě!! :) Si pro mě to, co potřebuju, doufám že to víš. Škoda že jsem to zjistila až v osmé třídě. Dlouho sem si nebyla jistá tě oslovovat titulem nejlepší kamarádka. Dodaváš mi ztracenou sebědůvěru a radost do života. Jak moc mi teď chybíš!♥ Jadně, občas si mi lezla na nervy, znáš se, ale ani to bych neměnila. Někdy sem žárlila, byla protivná, ale ani toho nelituju. Protože snad- žárlime na ty, co milujeme! Neni to ta chorobná žárlivost!! Mám tě moc ráda!!♥♥♥"

4 bratřík: "Ty troubo můj malej! Asi ti to taky říkám pořád, ale nensnesla bych bez tebe žít! Vyhánim tě z pokoje slovama Táhni!, ale sem ráda, že tu si!!♥"

5 S.A.: "Krátce, už tě nikdy nechci vidět. Víš, ale děkuju ti, už sem se díky tobě naučila odhadovat lidi. Nepřekvapuje mě, že to tak nakonec vidí i víc lidí, které si podrazila. Je mi z tebe zle!!"

6 Jemu: "Kdyby sem nebyla taková stydlivá už bych dávno něco udělala. Jo asi to tak je: Mám tě ohromně ráda, víc jako kamaráda. Nejsem asi dost hezká aby si se na mě podíval. Jednou něco jo, pak už najednou ne. Víš ztrácím se v tom, ale nebudu si nalhávat nějaký lži a náhodný věci, co by mohly s něčim souviet. Naznačuju ti to už dost dlouho, tak otevři oči."

7 Jí: "Ahoj, chci si s tebou umět povídat i normálně, ne jen přes chat na facebooku. Nedokážu to ale. Jsem stydlivka, tak to prosím pochop. Vím že by sme si my dvě rozuměly :D ;))"

8 Vítkovi: "Chci aby si věděl, že to je už dávno pryč. Nevim proč sem všechny ty hlouposti udělala. S kamarádkou sme to udělaly obě, ale ona trochu jinak. Jedinkrát v životě sem nebyla srab a nechala se do toho navést. Proč si potom neodpověděl? Nevim, si asi jednoduše blbej. Myslela sem, že si inteligentnější, a proto to byla tak, jak to bylo. Nakonec se všechno ukáže tak jak to je doopravdy, i ty ses tak ukázal."

9., 10.: ... ... ...


1. den - 10 věcí, které by sem v tuto chvíli chtěla říct 10různým lidem
2. den - 9 faktů o mě
3. den - 8 způsobů, jak si získat moje srdce
4. den - 7 věcí, nad kterými často přemýšlím
5. den - 6 věcí, o kterých si přeju, aby sem je nikdy neudělala
6. den - 5 lidí, kteří pro mě moc znamenají ( nezáleží na pořadí)
7. den - 4 věci, které mě dokáží znechutit
8. den - 3 věci, které mě vzrušují
9. den - 2 obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč
10. den - jedna zpověď
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 9. september 2012 at 7:36 | React

zajímavý článek, někdy jsem na tom dost podobně:D:)

2 H. H. | Web | 9. september 2012 at 17:47 | React

A řekneš jim to někdy? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama