Ach ty manýry.

28. october 2012 at 8:25 | Ká• |  SOME OF ME
Rozhodla sem se s vámi podělit o slavné úlovky, nýbrž tedy podpisy slavných lidiček, které jsem nasbírala. Není jich moc, ale mě každý těší :DD Určitě to nezveřejňuju, abych se mohla nějak vychloubit, nebo povyšovat. Jde jen o podělení se názorů, můžete pak tedy napsat do komentářů, co si o daném člověku myslíte ;))
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ABERT ČERNÝ:
Tento je nejnovější z koncertu, když byli v Roxy. Jsem na něj pyšná, myslím, že Charlie Straight jsou jedna z mála českých kapel, které se nějak prorazily mimo ČR, hlavně mají dokonalé písničky :))ZDENĚK TROŠKA:
Je kmotrem našeho Pohádkovnku ve škole. Tedy, taková ta noc s Andersénem, do té se naše škola zapojila a Troška se stal naším patronem a byl u nás na besedě ve škole.


KLUCI V AKCI A PASTA:
Byli taky u nás ve škole, byla nějaká akce s jejich vařením a jejich nějakým Djem. Rozdávala podpisy, tak sem si vzala. Potom mám ještě jeden, a to mi podepsali papírovej talířek :D


RAY GIBSON:
Vzala sem si jeho podpis na koncertu Charlie Straight, byli jejich předskokanem. Určitě je dopooručuju, stojí za poslechnutí. Hlavně pro ty, co také mají rádi Charlie Straight a tadycten typ hudby :))


MICHAL:
Nejmilovanější a nejúžasnější celebrita dětského světa :D Tak neříkejte, že ste se na kouzelnou školku nedívali a nesledovali Michalovi vynálezy s tou boží barevnou izolepou a jak si na pomoc zavolala Super Michala v alobalu? :DD


MÍŠA KUKLOVÁ:
První rok noci s Andersénem Troška nemohl, tak poslal někoho jiného, tím byla Kuklová. Myslela sem si o ní, že je to nafoukaná pipina, ale co nám tam vyprávěla, tak sem zjistila, že sem se spletla, je to moc příjemná osoba :)


ASHLEY TISDALE:
Jooo! Víte, já jí úplně zbožňuju, tenhle autogram sem dostala v CDčku, limitované edici, předprodej jejího prvního alba. Moc lidí ho nemá ;DD Je pravý, dáse to totiž seškrábat :D


DÁDA PATRASOVÁ:
Jdeme si zhruba ve čtvrté třídě z odpoledky a najednou u nás ve vestibulu sedí ona! :D Můj jeden velký kus toho malého já, patří jí a jeím písničkám. Byla tam se svojí kamarádkou zapsat její dceru. Zaspívali sme jí, ona se nám podepsala, slíbila nám cédéčka a houby. Nevadí :))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 30. october 2012 at 19:26 | React

Jé ty máš podpisů :) Já je vždycky někde ztratím :/ :D

2 Domčika Domčika | Email | Web | 1. november 2012 at 9:38 | React

Závidím ti Ash ! Ja mám tiež nejaké podpisy, ale ten najdôležitejší je asi od Gotaa !:D:D:D:D Chcela by som aj od nejakej celebrity :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama