April 2013

Bez blogu to jde líp. Nakonec.

25. april 2013 at 19:39 | Ká• |  DIARY
Hlásím se. Víte, dlouho sem přemýšlela zda toto napsat. --- NESTÝSKÁ SE MI. !
Ze začátku to bylo těžké, pocit, který vám říká, že to bylo špatně. Nutnost, která chtěla, abych sdílela s ostatními své myšlenky. Ale je to pryč.
Rozhodně se cítím líp. Nebrala sem blog jako závislost ale je to tak, jako kdybyste se osvobodily od nějaké.
Co se změnilo?
1) Hlavou mi hýří asi 6517356451 myšlenek a nápadů, co sem na blogu mohla udělat.
2) Učím se mnohem víc než během blogování.
3) Když mám nutkání sdílení, tak tumblruju :D
4) Neumím už tak dobře psát na klávesnici ://
... ale jsem šťastná :))

Rozloučení.

3. april 2013 at 19:39 | loves admin, what like her affs
Už se to asi dalo i čekat co. Je konec. Dospěla jsem k tomu. Už delší dobu nemám náladu ani nápady na blog. Občas mám sice potřebu něco sdílet. Nic nebude, žádný jiný blog, či blogspot. Je to absolutní ztráta času.. Původně jsem chtěla udělat soutěž, která by to tu víc oživila. Ještě o víkendu jsem byla plná optimismu, ale nějak na to nemám sílu. Možná je to i počasím.. Neplánuju brzký návrat, někdy možná něco ještě přidám. NE! Dělám si zase nadějě a něco si slibuju .
Blog byl pro mě vždycky citovka amyslela sem si, jak budu mít velkou návštěvnost a tak. Ale nakonec sem zjistila, že sem to nedělala kvůli návštěvnosti, ale kvůli tomu, abych se mohla vypsat. Rubriky a všechny články najdete tam kde vždycky. Ale pochybuju, že o ně bude mít někdo zájem..
Posílala sem přihlášku na konkurz na lovelysims, tak doufám a možná se tam objevím.
Omluva neexistuje, prostě nemám náladu ani chuť. Mám jiné priority. Chtěla bych hrozně poděkovat všem návštěvníků.! Hrozně mě těšily komentáře od adminů z blogů, které sem nenavštívila jako první. Víte, pro některé banalita, pro mě něco nocého, po mém starém blogu. Hlavně chci říct dík spřáteleným blogům, milým slečnám :))
Sim., S-hejvi a H. !! Opravdu sem si vážila vašich návštěv a toho, že blogerky jako vy, se spřátelili s blogem mým. Sim. a S-hejvi - vaše blogy jsou krásné!! Bavilo mě číst si vaše články a prohlížet si je! H. mi je ale asi nejpodobnější v názorech, její blog byl pro mě určitě nejpříjemnější. Prosím, nehledejte v tom Sim. a S-hejvi nic zlého. !!
Vaše blogy určitě zůstanou v mých oblíbených, a občas bych mohla zanechat komentář, pod mou přezdívkou
- Ká.